expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

środa, 20 listopada 2013

KONKURS!!! Świąteczna kartka dla Gabrysiowej Rodzinki

Zapraszam na kolejny , tym razem bardziej kreatywny, Mikołajkowy konkurs, organizowany przez Gabrysiową Mamę, w którym można wygrać fantastyczne nagrody, stworzone przez uzdolnione i kreatywne osoby.
Koronkowy Ogródek również bierze udział w tej zabawie, oczywiście jako sponsor jednej z nagród, a jest nim Kotek Łasuszek.

Zasady konkursu (skopiowane ze stronki konkursu):

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić fanpage Gabrysiowej mamy (jako osoba nie inny fanpage!).
2. Polubić fanpage sponsorów którzy je posiadają (weryfikacja odbędzie się po ogłoszeniu wyników, jeśli warunek nie zostanie spełniony przez zwycięzcę nagroda przejdzie na kolejną osobę).
3. Udostępnić publicznie i polubić plakat konkursowy który znajduje się na naszym fanpage.
4. Przesłać zdjęcie pracy zgodne z tematem konkursu na adres e-mail  gabrysiowamama@gmail.com w temacie wpisując KONKURS, a w treści swoje imię i nazwisko (abyśmy wiedzieli kto polubił profile) i zgodę na publikację zdjęcia (jeśli ktoś chciałby wysłać kartkę pocztą prosimy o wiadomość - służymy adresem ;)).
5. Zdjęcia, kolaże i prace biorące udział w innych podobnych konkursach nie będą brane pod uwagę - kartka ma być przygotowana specjalnie dla nas.
6. Kartka może być wykonana dowolną techniką (wyklejana, rysowana, wyszyta, wydziergana, z plasteliny itd.) liczymy na Waszą pomysłowość! Jedynym wymogiem jest aby na kartce widniał napis DLA GABRYSIOWEJ RODZINKI albo GABRYSIOWEJ RODZINCE. Fajnie byłoby gdyby na zdjęciach znalazły się osoby które kartkę wykonały - będzie łatwiej dobrać nagrody :)
7. W konkursie nie ma ograniczenia wiekowego :) Nagrody znajdą się dla każdego!
8. Jury w składzie obejmującym Gabrysiowych rodziców i Gabrysiową ciocię wybiorą zwycięzców i przydzielą nagrody.
9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek w ciągu 5 dni napisać do nas e-mail z wiadomością zawierającą adres do wysyłki i inne potrzebne dane w zależności od zdobytej nagrody.

KONKURS TRWA OD 15.11. do 06.12. do godziny 23:59!

EDIT W ZASADACH! Wysyłka nagród tylko na terenie kraju. A w wiadomości ze zdjęciem proszę podać wiek dziecka (jeśli już jest na świecie ;)), albo ewentualnie czy się pojawi czy nie! Żebym dobrze dobrała nagrody .

A oto nagrody które można wygrać:

7 komentarzy:

 1. Tak Asiu przyjemnie jest być sponsorem (to w odpowiedzi na Twój komentarz u mnie) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny konkurs :) jak zdarze wezme udzial :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio trochę kreatywności mi brak a Pati to tworzy tylko to co ona uzna za stosowne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam po odbiór wyróżnienia:)
  http://lubimyprezenty.blogspot.com/2013/11/az-dwa-wyroznienia-i-sowka.html

  OdpowiedzUsuń